Optimal Group s.r.o.  
prihlaseni do firemni site
 
      ..o nasi spolecnosti ..nase sluzby ..proc si vybrat nase sluzby? ..kde pusobime, mapka pokryti ..kariera ..kontakty
 
 

Sdílejte internet v domě za 1 Kč měsíčně

 
 

 

Naše společnost si společně s nabídkou na správu Vašeho domu připravila nabídku správy připojení k síti internet pro koncové zákazníky za 1 Kč měsíčně.  Za výše uvedenou cenu Vám budeme pravidelně řídit datové toky Vašeho připojení k internetu do jednotlivých jednotek. Budeme monitorovat objem provozu a zatížení celé soustavy tak, aby všichni uživatelé Vaší privátní internetové sítě v domě měli zajištěný komfort využívání internetu a zároveň jste nemuseli kupovat drahou přípojku pro celý dům.  Pro příklad uvádíme, že když koupíte přípojku o rychlosti 10/1 Mbit/s, umíme řídit její datové toky tak, že koncová rychlost u koncového zákazníka nepoklesne pod 6 Mbit/s. (port 80).  Průměrná cena na trhu za tuto rychlost je se pohybuje kolem 500 Kč měsíčně (20 Kč měsíčně na každou jednotku v domě).

  Pro připojení do jednotlivých jednotek, je nutné vybudovat  strukturovanou kabeláž. V případě, že máte o službu zájem, rádi Vám vypracujeme nabídku na vybudování této kabeláže.  

V případě, že jste vlastník jednotky nebo nájemník a Váš dům se neshodne na sdílení internetu pro celý dům,  prosím kontaktujte nás. Zpracujeme Vám individuální nabídku na připojení k síti internet.

 

Technické parametry:

Způsob připojení domu i jednotlivců: Od centrálního routeru (switche) umístěného ve Vašem objektu je internet rozveden datovou sítí LAN s protokolem TCP/IP zakončen zásuvkou RJ 45 a rozhraním Ethernet


              Kolektiv Optimal Group s.r.o. 

 
 
       
Copyright © Optimal Group s.r.o. Všechna práva vyhrazena