Optimal Group s.r.o.  
 
      ..o nasi spolecnosti ..nase sluzby ..proc si vybrat nase sluzby? ..kde pusobime mapka pokryti ..kariera ..kontakt na nasi spolecnost
 
..nase historie
 
Optimal Group s.r.o.

   Naše společnost si klade za cíl zavádět na trh nové technologie a udávat trendy zejména v zkvalitnění bydlení a životní úrovně v panelových domech.  Naše druhé zaměření na telekomunikace nám umožňuje zavádět do běžného života služby jako jsou off-line televize, resp. sledování televizních pořadů v čase, kdy se nám to hodí nám a ne v nočních hodinách, kdy je to výhodné pro televizní společnosti. 

Pro naše zákazníky zajišťujeme:

  • Správu nemovitosti
  • Poskytování připojení k internetu a příjem televize
  • Právní pomoc s neplatiči záloh
  • Zajišťování oprav a revizí

   Velmi výhodné jsou pro Vás balíčky služeb, kde si můžete zvolit připojení k síti internet společně se správou Vašeho domu. V této kombinaci ušetříte až tisíce korun měsíčně.

Pár slov závěrem ředitele společnosti

Vítejte ve společnosti Optimal Group,

   Dovolte mi, abych Vám poděkoval, že se zajímáte o naší nabídku a o naše služby. Naší filozofií je poskytovat služby s přidanou hodnotou, tak aby zákazník byl nejenom spokojen, ale také něčím navíc potěšen. Snažíme se volit osobní až přátelský přístup se všemi zákazníky. Chtěl bych Vás ujistit, že si uvědomujeme, že  pro nás  budete jako zákazník vždy nejdůležitější. Vždy budeme naslouchat a hledat ty nejschůdnější cesty, abychom za Vás řešili Vaše problémy a byli jste s našimi službami spokojeni.

   Osobně Vám mohu slíbit, že celý tým vynaloží veškeré úsilí, abychom všichni tuto filozofii naplnili.    

--Tomáš Kubica, ředitel společnosti

 
..kde najdete nasi kancelar
Copyright © Optimal Group s.r.o. .Všechna práva vyhrazena.